Reklamní sdělení
LyžiarSK LYŽIARSKE POTREBY SEREĎhttps://www.lyziar.euLYŽIARSKE POTREBY SEREĎ; BAZÁR-POŽIČOVŇA-SERVIS
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Bruder modely, hračky, traktoryhttps://www.brudermodely.czHračky Bruder, auta, traktory, modely pro Vaše děti, měřítko 1:16. Šití tašek na zakázku.

Děti

Děti jsou naše budoucnost, to ví každý. Stejně jako to, že rychle rostou a rychle s nimi utíká čas. Nebylo vždy možné si neopakovatelné okamžiky s nimi uchovat v podobě fotografie. Naši dědové by byli jistě rádi za aparát, který jim doslova okamžitě vyprodukuje dokonce barevné obrázky!

Dnes tuto možnost máme a já budu rád, pokud budu moct zvěčnit vaše společné chvíle.
Nabízím vám fotografování u vás doma, nebo na vámi vybraném místě. Domácí prostředí má spoustu výhod nejen pro výsledné snímky, které tak vypadají mnohem reálněji. Jste „ve svém“, máte nejlepší zázemí pro přebalování, převlékání, pauzu na krmení aj. Vaše miminko tak může třeba klidně spát doma namísto cestování do ateliéru. I fotografie kouzelných spících dětí tak vznikají méně náročným způsobem. Je totiž lepší počkat, až se dítě vzbudí, než čekat, až usne.

S už chodícími dětmi můžete přijet za mnou do Poruby. Tu znám dobře a myslím, že dokážu najít vhodné místo. Je tady dostatek zeleně, dětských hřišť, zajímavá architektura a dokonce i zámek.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah