Standa Horák

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Fotograf? Bloger či snílek…?

Umět zachytit atmosféru pěkného místa, události či jen úsměv člověka na krásné fotografii, mě vždy fascinovalo.
Díky našemu synovi jsem se o fotografování začal více zajímat. Chtěl jsem pro něj i pro nás uchovat vzpomínky na jeho dětství. A když jsem zjistil, že focení je vlastně řemeslo, kterému se dá naučit, začal jsem…

Fotím rád krajinu, přírodu, prostě hezké místa, asi jako každý. Ale až lidé nebo zvířata dávají fotografii něco, co fotografii krajiny chybí, jakýsi příběh, děj, kouzlo okamžiku. A tak jsem se postupem času propracoval i k portrétní fotografii. Ale stále fotím pro radost.

 

… co ještě dělám a kdo vlastně jsem…

Jsem strojař, dlouhá léta jsem pracoval jako konstruktér.

Snažím se žít život po svém a dělat, co mě baví. Přitom se stále učím a snažím se posouvat dále. Zajímám se nejen o fotografování, přírodu, zdraví a jiné, ale o život vůbec. A taky o tom píšu.

Taky včelařím. Díky tomuto krásnému a voňavému koníčku jsem poznal další kouzla přírody a jsem k ní zase blíže. Včelař ji totiž musí více vnímat. Zájmy se různě prolínají, a tak jsme se s manželkou dostali od zdravého životního stylu až k výrobě vlastní přírodní kosmetiky. Každý včelař přece chce mít svou propolisovou mast! smile

Pokud jste se dočetli až sem, měli byste o mně vědět ještě jednu věc. A to, že jsem tak svobodomyslný, že prostě odmítám být kdykoli na telefonu. V podstatě je to tak, že někdy nejsem dostupný i několik dní. Proto je zde uvedené telefonní číslo ve skutečnosti mé manželky, které se můžete samozřejmě taky ozvat, pokud máte zájem o fotografování. Já preferuji e-mail.

Děkuji za pochopení a váš čas věnovaný tomuto webu. Budu se těšit na případné setkání.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah