Standa Horák

Menu
Reklamní sdělení
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
Horkovzdušné fritézy: Jak vybrathttps://horkovzdusne-fritezy.websnadno.czJak vybrat tu nejlepší horkovzdušnou fritézu? S tím vám pomůžeme. Přečtěte si náš návod.
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,Harness JMK,Szelki JMK,Traky JMK, Popruhy pro papoušky JMK, Kšíry,Harness,JMK

Inspirace

Všichni děláme to, co nás baví, nebo to, co je pro nás důležité. A tím, co děláme, jak se chováme, ovlivňujeme své okolí. Máme tak možnost ostatním ukázat svoji cestu, inspirovat, sdílet své zájmy. Samozřejmě i my jsme ovlivňováni okolím. Děláme to všichni a děje se tak všem, ať chceme, nebo ne.

S mou manželkou jsme se tak inspirovali ke zdravějšímu životu, a tím nemyslím jen stravování. Přestali jsme zbytečnou chemii nejen požívat, ale i používat - ve formě kosmetiky a drogerie. A vůbec jsme začali žít jinak. Zdravě žít totiž neznamená jen zdravě jíst, ale především zdravě myslet.
A nejen tím zase my inspirujeme ostatní. Ti tak stejně jako vy mohou využít vše, co děláme. Stačí sledovat náš blog, časem tam toho jistě přibyde wink


O to, co se nám osvědčilo, považujeme to za důležité, nebo nám to prostě dělá radost, se chceme podělit s ostatními.


Díky tomu nyní nabízíme i vám produkty, které jsme si vyrobili sami pro sebe, třeba jako naše svatební medíky a pro našeho syna přírodní kosmetiku. Spojili jsme tak naše včelařství se zdravým životním stylem. Med místo cukru, přírodní oleje, vosk i propolis místo krémů z chemikálií a ropy.

Inspiraci můžete najít i v dobročinných akcích především pro děti. Jako nejsnazší dobrou věc, kterou lze udělat, vidíme registraci v registru dárců kostní dřeně, která nikoho nic nestojí a taky nebolí – prosím podívejte se na kostnidren.cz.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah