Standa Horák

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Inspirace

Všichni děláme to, co nás baví, nebo to, co je pro nás důležité. A tím, co děláme, jak se chováme, ovlivňujeme své okolí. Máme tak možnost ostatním ukázat svoji cestu, inspirovat, sdílet své zájmy. Samozřejmě i my jsme ovlivňováni okolím. Děláme to všichni a děje se tak všem, ať chceme, nebo ne.

S mou manželkou jsme se tak inspirovali ke zdravějšímu životu, a tím nemyslím jen stravování. Přestali jsme zbytečnou chemii nejen požívat, ale i používat - ve formě kosmetiky a drogerie. A vůbec jsme začali žít jinak. Zdravě žít totiž neznamená jen zdravě jíst, ale především zdravě myslet.
A nejen tím zase my inspirujeme ostatní. Ti tak stejně jako vy mohou využít vše, co děláme. Stačí sledovat náš blog, časem tam toho jistě přibyde wink


O to, co se nám osvědčilo, považujeme to za důležité, nebo nám to prostě dělá radost, se chceme podělit s ostatními.


Díky tomu nyní nabízíme i vám produkty, které jsme si vyrobili sami pro sebe, třeba jako naše svatební medíky a pro našeho syna přírodní kosmetiku. Spojili jsme tak naše včelařství se zdravým životním stylem. Med místo cukru, přírodní oleje, vosk i propolis místo krémů z chemikálií a ropy.

Inspiraci můžete najít i v dobročinných akcích především pro děti. Jako nejsnazší dobrou věc, kterou lze udělat, vidíme registraci v registru dárců kostní dřeně, která nikoho nic nestojí a taky nebolí – prosím podívejte se na kostnidren.cz.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah